File:Національний контингент у ДР Конго отримав нову вертолітну техніку (31860558211).jpg

Page contents not supported in other languages.
This is a file from the Wikimedia Commons
From Wikipedia, the free encyclopedia

Original file(1,600 × 1,200 pixels, file size: 594 KB, MIME type: image/jpeg)

Summary

Description

Понад 11 місяців особовий склад 18 окремого вертолітного загону виконує завдання Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго. Інтенсивність польотів українських льотчиків на африканському континенті надзвичайно висока. Водночас, керівні документи Місії передбачають і певний ресурс для авіаційної техніки, яку потрібно замінювати після визначених годин нальоту. Наприкінці року, у грудні, з України, військовослужбовці національного контингенту отримали три вертольоти Мі-24 і два Мі-8. Дані машини пройшли повний цикл капітально-відновлювальних робіт на Конотопському авіаремонтному заводі. Ротація вертолітної техніки у ДР Конго проходила на аеродромі міста Кісангані, що майже за 500 кілометрів від базового табору українців. – Перебазування на 6 тисяч кілометрів, з України в Конго 5 вертольотів процес не простий, – розповідає заступник командира 18 овз з інженерно-авіаційної служби підполковник Юрій Хромов. – Якщо навіть не враховувати оформлення дозвільних документів з прольоту вантажного літака через повітряний простір декількох країн у неспокійному регіоні, існує безліч технічних особливостей при завантаженні. Наприклад цього разу, вперше з початку ротацій у ДР Конго ми завантажували в АН-124 «Руслан» не 4 вертольоти, як зазвичай, а 5. Якщо за типовою схемою з Мі-24 демонтувати лопаті несучого і рульового гвинта, консолі крила, стабілізатор, то з Мі-8 окрім лопатів і паливних баків довелося знімати хвостову балку. Враховуючи, що стоянка вантажного «Руслана» річ не дешева, усі роботи ми провели дуже швидко. В умовах 40 градусної спеки процес розвантаження-завантаження п’яти машин зайняв близько 8 годин. В цілому інженерно-авіаційний склад загону за 4 дні провів демонтажні роботи з вертольотів, день зайняло саме завантаження і 4 дні знадобилося на монтаж новоприбулих машин. Після опробовування та ознайомчого польоту нової техніки на аеродромі Кісангані, льотчики здійснили переліт на базовий майданчик контингенту у місті Гома. Там, одразу по прибутті вертольотів представники Місії провели сертифікацію. А вже наступного дня українська авіаційна техніка була задіяна у багатонаціональній операції Місії. Варто додати, що у середині грудня, ще однин літак з України, Ан-12, доставив майно особовому складу 18 окремого вертолітного загону.

Помічник командира по зв’язкам зі ЗМІ підполковник Анатолій Стельмах, ДР Конго
Source Національний контингент у ДР Конго отримав нову вертолітну техніку
Author Ministry of Defense of Ukraine

Licensing

w:en:Creative Commons
attribution share alike
This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic license.
You are free:
  • to share – to copy, distribute and transmit the work
  • to remix – to adapt the work
Under the following conditions:
  • attribution – You must give appropriate credit, provide a link to the license, and indicate if changes were made. You may do so in any reasonable manner, but not in any way that suggests the licensor endorses you or your use.
  • share alike – If you remix, transform, or build upon the material, you must distribute your contributions under the same or compatible license as the original.
This image was originally posted to Flickr by Ministry of Defense of Ukraine at https://flickr.com/photos/140624011@N02/31860558211. It was reviewed on 11 January 2017 by FlickreviewR and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-sa-2.0.

11 January 2017

Captions

Aéroport international de Kisangani Bangoka

Items portrayed in this file

depicts

0.005 second

7.78 millimetre

image/jpeg

File history

Click on a date/time to view the file as it appeared at that time.

Date/TimeThumbnailDimensionsUserComment
current21:04, 11 January 2017Thumbnail for version as of 21:04, 11 January 20171,600 × 1,200 (594 KB)TmTransferred from Flickr via Flickr2Commons
The following pages on the English Wikipedia use this file (pages on other projects are not listed):

Global file usage

The following other wikis use this file:

Metadata